Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Le tudná nekem ide írni...

Le tudná nekem ide írni valaki az idei tesiérettségi középszintű szóbeli tételsorát? Mert nem találom sehol. Nincs sehol normálisan leírva vagy pedig nem az idei

Figyelt kérdés
köszönöm előre is a segítséget!
2010. máj. 15. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A középszintű tételeket az iskola adja ki. Szóval a tanárodnál keresd.
2010. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél vissza egy kicsit, én ugyan nem az előző vagyok, de tavaly érettségiztem, és tényleg a tanárod adja ki a tételeket, kivéve emelt szinten. Egyébként csak témakörök vannak az OH honlapján.
2010. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm utolsó.

Kérdező: Akkor ne hidd el, te bajod.

2010. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mellékesen okosabb vagyok, mint Te. De nesze, örüljél:

[link]

És kicsit vegyél vissza. Örülj neki, hogy valaki segíteni próbál. Jó lenne ha nem pofáznál be.

2010. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem , ez nemsegítségez csakpiszkálódás amire nem vagyokkiváncsi. Amúgy meg én nemérettségizek tesiből... ezért keresem a neten nagyokosok...
2010. máj. 16. 15:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Deazt azért nagyon köszönöm hogy elküdted 2.
2010. máj. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!