Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Holnap matek dolgozat....

SOS! Holnap matek dolgozat. Valaki segít?

Figyelt kérdés
Tudom nem megoldás, eddig jól is ment a matek, de most ennek az anyagnak a negyedét nem értettem meg. Valaki nem tud segíteni holnap délután, hogy elküldöm neki a dolgozatot (SMS-ben) és kettő vagy egy feladatot megcsinál belőle. :(

2017. máj. 8. 21:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Téma: Geometria--> tükrözés, forgatás
2017. máj. 8. 21:53
 2/9 A kérdező kommentje:
Osztály: 9. a
2017. máj. 8. 21:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Ide kiírod a feladatot, akinek ideje és kedve van az válaszol. A másik lehetőség, hogy régebbi, kidolgozott feladatokat keresel. (például itt: [link]
2017. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megismétlem a linket:

[link]

Remélem ez rendesen betöltődik.

2017. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy a jobbik eset. Én holnap a matek érettsègit írom és fenét nem tudok az egészről.
2017. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Talán ez az első (második) legnagyobb megmérettetés az életedben. Erre a napra készülsz már 4 éve, emiatt a nap miatt éjszakáztál sokat. Tényleg nem ismerlek, de ha odateszed magad és legyőzöd az izgalmat, próbálsz logikusan gondolkozni és elfelejted a "semmit nem tudok"-ot, akkor biztos nagyon jó leszel. :)
2017. máj. 8. 22:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm első :) Szerinted holnap 12:45 után sokan lesznek aktívak ezen az oldalon? (matekos téma)
2017. máj. 8. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Kösz a bíztatást, igyekszel pozitívan hozzáállni és odatenni magam. :D
2017. máj. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerinted holnap 12:45 után sokan lesznek aktívak ezen az oldalon?"

Igen, szerintem mind a két oldalon sokan vagyunk fent aktívak. (Persze nem tudom, neked mikor van 12:45 után? Mennyivel?)

2017. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!