Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol 7. -8. osztályos feladat...

Angol 7. -8. osztályos feladatok átnézése?

Figyelt kérdés

Valaki átnézne nekem a megoldott feladatokat,hogy helyesek-e.

Sajnos volt néhány,amit nem tudtam megoldani.

Esetleg azokban tudnátok nekem segíteni?


Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm! :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2017. máj. 9. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. accused

2. whose

3. told

5. as tall as

7. used to

8. in

10. doesn't

11. didn't have


későbbin

15. for 7 years

16. is going to

17. am not using it

18. is wearing


34. miss my train


23. about going


Rossz a szemem, nem látom mindet, bocsi.

2017. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chtt ***** válasza:
57%

Nem tudom, ugyanaz-e a kiíró, de valahol roppant bosszantó, hogy elküldi magánban, ugyan léccci segíts mán felkiáltással (oké, meg is köszöni előre - utólag soha), majd kiírja ide is (már nem először járok így) - nem lenne elég ide, és aki segíteni akar, beírja a megoldásait (megspórolva némi időt nékem:)? Én vagyok az egyetlen balek, vagy más is járt így?


"Rossz a szemem, nem látom mindet, bocsi."

[link] - ha jól látom ez lesz az... (ajaj, úgy látom, jól elírtam a 17-est:(

2017. máj. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Chtt elnézést kérek,nem gondoltam,hogy ez zavar téged.

Azért neked írtam,mert te eddig mindig nagyon pontosan megválaszoltad a kérdéseimet,hiba nélkül,de nyilván abban sem lehettem biztos,hogy lesz időd leellenorizni,ezért ki is írtam. Mégegyszer bocsánatot kérek és természetesen köszönöm az eddigi segítségeidet.

2017. máj. 13. 17:49
 4/4 chtt ***** válasza:

Hm, nem enged üzenetet küldeni, szóval ide írom ki, hogy végül is nem gond, csak szerintem egyszerűbb nyilvánosba írni, ahol többen látjuk és segíthetünk, s noha általában jó válaszokat adok, mint az ábra mutatja, én is ronthatok, ilyenkor, ha nem magán, másnak feltűnik és javítja.

Mindegy, bocs, ha megbántottalak apró bosszankodásommal, és sok sikert Néked a nyelvben.

:)

2017. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!