Valaki leforditaná SOS?

Figyelt kérdés
Május első vasárnapján van anyák napja. Mindig veszek neki ajándékot! Most is elmentünk közös programra. Budapestre mentünk moziba. Ő kérésére a Bébi urat néztük. Élveztük nagyon a fimet. Hazafele vettem neki egy cipőt mert tetszett neki. Köszönök mindent anya!

2017. máj. 10. 17:42
 1/3 anonim válasza:
23%

Mothers' day is on the first Sunday of a May. I take a gift as him always! We went away onto a common program now. We went onto Budapest into a cinema. He his request the baby lord we looked at it. We enjoyed it very much the fimet. On my way home I took a shoe as him because he liked him. I say thank you for everything mom!


Tessék

2017. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 chtt ***** válasza:
100%

Jaj! (az "as him" különösen találó anyák napjára)


Mother's Day is on the first Sunday of May. I always buy my mum a present. This year we had a programme together. We went to a cinema in Budapest. At my mum's request, we watched The Boss Baby. We enjoyed it very much. On the way back home, I bought her a new pair of shoes, because she liked it. Thanks, mum, for everything.


(nagyjából - lehet persze variálni /pl. The first Sunday of May is Mother's Day/, stb., de kb. jó)

2017. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 chtt ***** válasza:
100%
Sorry, én is hüleséget írtam: because she liked them - mármint a cipedlit.
2017. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!