Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki le tudná írni a kőszívű...

Valaki le tudná írni a kőszívű ember fiait Plankenhorst Alfonsine szemszögéből röviden?

Figyelt kérdés

Itt pl.:arra gondolok hogy miért volt rossz neki.(miért nem sikerültek neki a betervezett dolgai)

valamint egy KIS jellemzést is hozzá írna nekem valaki?



2017. máj. 10. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Három lehetőséged van:


1. Elolvasod a könyvet. (Ne mondd azt, hogy elolvastad, senki nem hiszi el.) A műveltség nem szégyen.

2. Utánanézel az interneten. Ha úgyis a neten lógsz egész nap, ideje megismerkedned a Google nevű oldallal.

3. 15.000 Ft. (Helyettem sem dolgozik senki ingyen a szabadidejében, pláne nem ismeretlenül.)

2017. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elnézést én nem vagyok tanuló, ha esetleg ezt szűrted le belőle. Bocsánat.

Június 25-én lesz a 39. születésnapom.

Sajnos nem jut elég időm olvasásra(bármennyire is szeretném)

orvosi szakmám miatt, ugyanis rengeteget dolgozom napi szinten.(05:00-19:00)

Azért szeretném tudni ezeket a dolgokat,mert anno még gyerek koromban imádtam Plankenhorst Alfonsine karakterét.

Viszont itt, külföldön, Németországban nem tudok rendes könyvet szerezni, és ha internetről olvasnám, akkor az maga lenne a pokol a rossz szemem miatt.(6.5-ös dioptria)

Erre a kommentre is azért jutott időm, mert mától vagyok

5 napot szabadságon.

szóval aki le tudná írni a kőszívű ember fiait Plankenhorst Alfonsine szemszögéből röviden, azt szívesen fogadom. :) :)

2017. máj. 10. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves doktor úr (?), akkor mégis miért a házifeladat-rovatba írta a kérdését? A rossz szemei miatt?
2017. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
:D na de doktorúr kérem,ezt maga sem hiszi el,ugye?
2017. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!