Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az lenne hogy a tanulószobai...

Ninokutya kérdése:

Az lenne hogy a tanulószobai hiányzások beletartoznak e a megengedett 250 hiányzott tanítási órába? Mindig igazoltan hiányoztam. Most tanszoba nélkül 182 hiányzott órám van de tanszobát is beleszámítva

Figyelt kérdés
már 242 óra.8. Os vagyok és mennék már középsuliba! Mindenből van minimum 3 jegyem. Tehát osztályozható vagyok. Félek hogy esetleg ha beleszámítják akkor elküldenek osztályozó vizsgára

2017. máj. 11. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A tanulószobai hiányzásnak ehhez nincs köze, a közoktatási tv alapján csak a tanórai hiányzások számítanak ebbe bele.

A tanulószobában már csak tanultok, házit csináltok stb. Új anyag, dolgozat, feleltetés nincs, kvázi napköziként működik.

2017. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!