Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Búcsúzó szöveg. Mit kéne...

Búcsúzó szöveg. Mit kéne beleírnom?

Figyelt kérdés
Nyolcadikas vagyok és azt a feladatot kaptuk magyarból,hogy írjunk az osztály többi tanulójához egy búcsúlevelet. Én nem nagyon jöttem ki jól az osztálytársaimmal és most nem tudom hogy mit kéne beleírnom...Már több mint egy hete be kellett volna adnom.Arra gondoltam,hogy valami olyasmit írok,hogy mi már összeszoktunk és nyolc évet együtt töltöttünk és hogy milyen furcsa lesz elválnunk egymástól... Mit írhatnék még bele?
2010. máj. 16. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felidézni kellemes pillanatokat. Amikor segített neked valaki, illetve te segítettél valakinek. Írjál olyan pillanatokról, amikor jó volt együtt lenni az osztálytársakkal (biztos volt ilyen - pl. kirándulás). Írd meg, mennyire furcsa lesz egy új, ismeretlen közösségbe bele szokni - itt már mindenkit ismertél, mindenkinek tisztában voltál a hibáival. Kár hogy nem jöttél ki az osztálytársaiddal, mert akkor könnyebb lenne...De egy kicsit ezt is elemezhetnéd, hogy mennyivel jobban telt volna el ez a 8 év, ha te jobban odafigyeltél volna társaidra, nem lettél volna annyira visszahúzódó - nem szégyen, ha beismered a hibáidat - legalább így, utólag...
2010. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. máj. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!