Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az A Kőszívű ember fiai c....

Az A Kőszívű ember fiai c. regényben amikor Jenő elmegy Ödön helyett a kihallgatásra ott milyen kérdések merülhetnek fel melyekre Jenőnek Ödön nevében kell válaszolnia? Eközben a kihallgatás közben Jenő mit tud meg Alfonsine-ről?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 18:41
 1/8 acelsziv ***** válasza:
43%
Neve, anyja neve, születési hely, lakcím, adóazonosító jel, vércsoport, mi a francért lázadozott, miért szúrta pont tökön Latinovics osztrák tábornokot...
2017. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Három lehetőséged van:


1. Elolvasod a könyvet. (Vagy legalább a vonatkozó fejezetet.) A műveltség nem szégyen.

2. Utánanézel az interneten. Ha úgyis a neten lógsz egész nap, ideje megismerkedned a Google nevű oldallal.

3. 10.000 Ft. (Helyettem sem dolgozik senki ingyen a szabadidejében, pláne nem ismeretlenül.)

2017. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A választ köszi az elsőnek, a másodiknak meg elmondanám, hogy én nem lógok a neten egész nap. Csak azért mert abból, hogy a Kőszívűt vesszük következtethetsz rá, hogy 13-14 éves vagyok (ebben igazad is van) nem válik ám nyilvánvalóvá az, hogy én egész nap a neten lógok-e, vagy sem. Persze neked semmi közöd ahhoz, hogy én szabadidőmben mit csinálok, de megnyugtatlak nem a neten lógok egész nap. van életem...amibe tény, hogy nem fért bele idén a Kőszívű, ezért kérdeztem meg itt a bennem megfogalmazódó kérdést ezen az oldalon ahol kérdéseket tesznek fel az emberek, INGYENES választ várva... Nem a pénzről szól ez az oldal hanem a segítésről, segítőkészségről ami benned egyáltalán nincs meg, de azért köszi a segítséget:)
2017. máj. 26. 22:18
 4/8 acelsziv ***** válasza:

És még fröcsög a kis g eci.

Ide figyelj kisgyerek. Valóban a segítőkészségről szól az oldal. De NEM arról, hogy más csinálja meg házidat mert lusta disznó vagy.

2017. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy mert egész évben beteg voltam és meg is kellett műteni és így is volt elég pótolnivalóm a kórházi ágyon... De amúgy kedves, tapintatos vagy :)
2017. máj. 28. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már a mellébeszélést. Ha te diákkánt azt mondod, hogy van saját életed, amibe nem fér bele a kötelező olvasmány, az olyan, mintha a szüleid azt mondanák, hogy az életükbe nem fér bele az, hogy dolgozzanak. Akkor pedig nem lenne mobilod sem, amivel hangsúlyozottan nem egész nap lógsz a neten.
2017. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem igazából teljesen mindegy, hogy mit gondolsz rólam meg hogy mennyire tartasz lusta disznónak meg mennyire nem. Mit kezdjek el itt magyarázkodni arról, hogy miért nem olvastam el. Ha neked az nem elég érv meg neked az csak mellébeszélés, hogy kórházban fekszek, mert most műtöttek és egész évben beteg voltam akkor legyen mellébeszélés...
2017. máj. 29. 22:53
 8/8 acelsziv ***** válasza:

Ha tényleg annyit voltál beteg akkor a mulasztott órák alapján évet kellene ismételned. Akkor viszont nem görcsölnél így a könyvön.

Találj ki jobb hazugságot.

2017. máj. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!