Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy írjak egy fogalmazást a...

Hogy írjak egy fogalmazást a háláról?

Figyelt kérdés
A hálaról kéne fogalmazást irnom de nem tudok valaki segítene...Nincs ihletem

2017. júl. 5. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondold at es szedd pintokba, amit a halallal kapcsolatban gondolsz.

Tedd fel magadnak a kerdest, h felsz e tole, hogyan viszonyulsz hozza.

H min mentel keresztul, amikor meghalt egy csaladtagod, vagy halalhirt hallottal a kornyezezedben, vagy pusztan a hirekben.


Hasznat veheted a wikipedia segitseget, ahol tobb fajta, meg biologiai megkozelitesbol is taglalja a kerdest:


[link]

2017. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én onnan közelíteném meg hogy hogyan gondolkodnak a halálról a különböző vallások, filozófiák illetve az ateisták.


Innentől kezdve egy jó bevezető után már csak guglizás kérdése a dolog.

2017. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami félreértés történt, mert nem a halálról, hanem a háláról kell fogalmazást írni !
2017. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaza van mivel nem a halálról hanem a háláról kell az a fogalmazás!
2017. júl. 5. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hova kell fogalmazást írni róla? Általános iskola, gimnázium, egyetem és miért? Milyen tárgyból: hittan, etika, irodalom, filozófia? Milyen terjedelemben kell? Mi a határidő?

2017. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!