Átszámítaná valaki Inc-ről cm-re?

1 pc - 17 1/2” W x 36” L - Exterior Fabric 2 pcs - 4” W x 20” L - Handles 1 pc - 7 1/2” W x 25” L - Pouch 1 - Kam Snap **Optional** **1 pc 1 1/2” W x 8” L - swivel clasp strip **1 - swivel clasp ( approx.1 1/2” long)
2017. okt. 8. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Hogyne, például te.

1 inch = 2,54 cm

2017. okt. 8. 12:50
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha,nem ez volt a kérdésem.Pl.a 1/2 inc-et nem tudom lefordítani mivel a google nem jó adatokat ad ki.
2017. okt. 8. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Fél inch az előbb írt érték fele...
2017. okt. 8. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező XDDD
2017. okt. 8. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

1/2 = 0,5 - egészen meglepő módon.


Illetve ha angolul kérdezed a Google-tól, akkor a tizedesvessző helyett pontot írj.


Tehát: 17½" centiméterben a Google szerint:


[link]

2017. okt. 8. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért ehhez nagy logika kell... Az inch-et beszorzod 2.54-el és megkapod cm-ben.


Pl.: 1/2 inch = (1/2)*2.54 = 1.27 cm

2017. okt. 8. 19:58