Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok és az elmúlt 3-4 hétben minden nap írtunk vagy feleltünk.Úgy érzem ez már egy kicsit sok mert valamikor pl feladnak egy oldalas szöveget angolból kedden és tanuljuk meg csütörtökre miközben még másból is tanulni kell. Holnap is írunk meg pénteken is témazárót.Ráadásul minden nap 7 órám van minden tanár azt hiszi h csak arra az órára kell tanulni és már nem bírom.

Máshol is így van?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2017. okt. 11. 18:49
 1/3 anonim válasza:
Nálunk is ez van, de mi választottuk a sulit, ahova járok, úgyhogy kibírom😊😉
2017. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Én már nem vagyok diák, de utoljára egy angol nyelvtanfolyamon tapasztaltam ezt a tanári hozzáállást. Az Angliából ide érkezett tanárok szín normálisan tanítottak, öröm volt velük suliban lenni. Még az is bejárt óráikra aki netán lázas volt. Míg a magyar tanárokra nem tudok mást mondani mint totál betegek. És ezt az angol kollégáik is mondogatták. Ez a sztahanovista munkamánia, persze eredménytelen munkával valami betegség az tuti. És a magyarázatra, az okára nagyon kíváncsi lennék.
2017. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!