lg^2+lg^502017. nov. 14. 09:12
1/1 anonim válasza:
Ha 10-es alapó a logaritmus, akkor
lg a + lg b = lg (a*b)
lg 2 + lg 50 = lg (2*50) = lg (100) = 2