Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Meddig érdemes visszamenőleg...

Meddig érdemes visszamenőleg megcsinálni az érettségi feladatsorokat?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a matematikákat megoldani, most végeztem a 2013-assal. Arra gondoltam még megcsinálom a 2010-esig, aztán újra kezdem az egészet a hetestől vissza szintén a tízesig. Vagy szerintetek jobb lenne végig, 2005-ig? Arra gondoltam hogy az már visszamenőleg 13 év lenne, annak nem nagyon lenne értelme, azóta már sokszor megváltoztatták, megnehezítették.

Ti mit gondoltok? Melyik lenne a jobb megoldás?



2017. nov. 18. 12:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Mi angolból csináltuk ezt, és mi 2005-ig végig csináltuk mindent. Szerintem nem hátrány, ha picit változtatás van benne, azzal is gyakorlod a feladatokat, és ki tudja lehet lesz hasonló jellegű feladat a következő érettségiben.
2017. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább könnyebb lett szerintem. Bár az tény, hogy én az utóbbi 30 év feladatait nem ismerem, mert nem jártam be egy matekórára sem középiskolában hanem otthon tanultam apám régi jegyzeteiből, de azokhoz képest a 2015-ös érettségi (ezt írtam meg élesben) sokkal könnyebb volt. Szerintem simán visszamehetsz a 2005-ösig is ha nem megy a matek, addig is gyakorolsz. Meg lehet hogy olyan feladat lesz benne, ami az elmúlt 5-10 évben nem volt, csak a régebbiekben.
2017. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Ameddig meg nem unod.
2017. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyakorlás, az gyakorlás. Gyakorlat teszi a mestert. Ha gondolod, csináld meg, ha nem gondolod, szerintem senki se fog rá kényszeríteni. De amikor gyakorolsz is adj bele mindent; fontos
2017. nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!