Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy nevezték XIV. Lajos...

Hogy nevezték XIV. Lajos gazdaságpolitikáját?

Figyelt kérdés
Az idei TÖRI (közép) érettségivel kapcsolatban szeretnék kérdezni.Az egyik feladatban XIV. Lajossal kapcsolatban kellett kitölteni egy táblázatot. A gazdaságpolitikájához én azt írtam, hogy merkantilista gazdaságpolitika, de ma láttam, hogy nem fogadta el a tanárom. Szerintem ez is jó válasz, mert a megoldókulcsban az állt, hogy merkantilizmus vagy hasonló értelmű válasz. Ezért fellebbeztem is. Nekem az az egy pont is sokat fog számítani. Szerintetek is elfogadható az a válasz?
2010. jún. 1. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, merkantilista
2010. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is jó
2010. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan jó, én is ugyanezt írtam, és nekem elfogadta a tanárom. Ha sokat számít, akkor mindenképp fellebbezz!
2010. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos , hogy jóó :)
2010. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Én is történelmet tanítok, és a javító tanár is ember. A válaszod tökéletesen jó, valószínűleg elnézte a kolléga. Ilyenkor az az etikett, hogy leülsz vele négyszemközt (esetleg könyvvel a kezedben), és udvariasan rákérdezel, ő mit is írt volna.


Egyetlen esetben nem fogja elismeri a tévedést, ha olvashatatlan az írásod, mert akkor őt büntetik, hogy Téged hamisan akart előnyhöz juttatni.


Remélem, segítettem, és nem baj az őszinteségem.

2010. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!