Hogy kell? Átmentem egy németes osztályba és egyből adtad nekem is feladatot és nem tudom megcsinálni

Figyelt kérdés

A kérdések:


Wie heiszt du? wie alt bist du? wo wohnst du?

Welche Schule besucht du? Was für eine Klasse besucht du? Was sind deine Lieblingsfächer? Was lerst du nicht so gern?

Was machtst du gern in deiner Freizeit?

Wo möchtest du weitelernen?

Was möchtest du werden?


a nevhez utcahoz barmit irhattok majd beirom az enyemet. az elso harom kerdesre egy valaszr kert a tanar a tobbire tobbet max 3. előre is köszönöm!



2017. nov. 30. 14:42
 1/3 anonim válasza:

ich haiBe neved

Ich korod alt

Ich wohne in nach lakásod

2017. nov. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a tobbit is megtudod valaszolni csak oda 3 mondat kell
2017. nov. 30. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ich heiße Kovács Béla. Ich bin 16 (nézd meg, hogy kell kiejteni!) Jahren alt. Ich wohne in Bivajbaznád, in der Vöröshadsereg Straße 123.

Ich besuche Kovács Béla Mittelschule(vagy itt mondod az igazi nevét). Ich besuche eine Spezialklasse für Mathe (vagy amilyen szakos vagy, nézd meg a tantárgyak nevét neten). Meine Lieblingsfächer sind Mathe und Deutsch (ez mindenképp! :) ). Ich lerne Literatur nicht so gern.

Ich spiele Fußball und ich lerne Deutsch in meiner Freizeit.(vagy írj, ha valamit csinálsz szabadidőmben és megírom)

Ich möchte Mathe an einer Uni studieren. (egyetemen akarok bioszt tanulni)

Ich möchte Arzt/Ingenieur werden.(orvos/mérnök)


Mondom, ha vmi nem világos, írj, ha mást írjunk, akkor is! :)

2017. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!