Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik filmről írjak angol...

Melyik filmről írjak angol fogalmazást?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 10. osztályba járok. Én két film között gondolkodom Taxisofőr és Kutyaszorítóban. Vagy ezel túl durvák? Ha igen melyik filmről írjak?

2017. dec. 5. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami olyanról, amit ismersz,és a tanár is elfogad. Lehet, hogy nem szempont a morbidság, lehet, mégha olyan is lesz, akkoris a fogalmazásban lévő angol tudásodat, nyelvi készségedet nézi. De nem tudom, ha félsz esetleg, hogy túl durva, akkor keríts valami lájtosabbat, ahol nincs semennyi vérengzés. Ezt már többször is láttam, nem emlékszem minden részletére, de a lényegbe ha van, akkor nem kell beleírni, az az Adam Sandleres film, amelyikben Lucy a csaj, és Az 50 első randi a címe pl. Szerintem az pl jó lehet, ha nem ismered akkor is megnézheted. Pl az ilyen stílusú ilyen romantikus-vígjáték-jellegűeket lehet, hogy díjazza a tanár. De lehet, hogy pl a morbidabb, akciódúsabb sztorikat is, nem tudom. Valami olyat válassz, amit ismersz, és a tanárnak is úgy gondolod, hogy elégedett lenne vele, tetszene neki, ha arról írsz fogalmazást. De amúgy igen, valami tök új filmet is megnézhetsz, amit még eddig ezelőtt nem láttál, de mondjuk lehet pl klasszik ilyen Télapu Reszkessetek betörők is esetleg Star Wars vagy Majmok bolygója Gyűrűk ura Harry Potter Óz a nagy varázsló/ Óz a hatalmas
2017. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kutyaszorítóban tökéletes választás lesz.

Senkit sem érdekel, hogy egy nyálas vígjáték vagy egy krimi.

Horrort is elfogadják, csak az megosztó így nem szokták bevállalni.

2017. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!