Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítség. Most voltak nekem...

Segítség. Most voltak nekem az előkészítőim. És most megyek edzésre elég későn érek haza már elkezdtem a hazit de nem tudtam befejezni tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

egy német fogalmazás a példaképről és egy pici hiányzik valaki ki tudna segíteni 18 kérdés van és még 4 hiányzik és ezt szeretném leírna valaki lefordítaná?



Véleményem szerint azért fontos hogy legyen egy példaképed hogy olyan legyél min ő vagy jobb.



Nekem igazából nincs példaképem de ha még is választanom kéne nagypapám lenne.



Azért őt választottam mert mindig segít ha valami baj van és jószívű,kedves,és mindig mellettem áll.



Ő egy olyan ember aki mindent megtesz hogy nekünk jó legyen.



2017. dec. 13. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hogy megcsináltad e már, de ha még nem, akkor itt van :)


Ich denke dass, haben ein Exemplar wichtig ist, weil du etwas wie deiner Exemplar oder besser bekommen kannst.


Ich habe kein Exemplar gerade, aber wenn ich wählen müsste, meiner Großvater würde meiner Exemplar.


Ich wähle meinen Großvater, weil er immer hilf und er sehr nett ist.


Er ist ein Mann, wer kann alles machen damit alles zu uns gut bekommen.

2017. dec. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

A gugli fordító már megint remekelt. A "példakép=Exemplar" az csúcs :):):)


(Exemplar = példány.... szóval a nagypapája a példánya. Szuper. ... wer kann alles machen damit alles zu uns bekommen... ki mindent meg tud csinálni amivel hozzánk mindent megkapni. Érthető nem?)

2017. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!