Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A magyar tanárom két 1-est...

A magyar tanárom két 1-est adott, mert nem tanultam meg határidőre a verset. Tehetek ezért panaszt az igazgatónak?

Figyelt kérdés

Azzal nincs semmi bajom h ad érte egyest, azzal már jóval inkább hogy két darabot írt be szándékosan.


Arany János Epilógusát kellett volna megtanulni



2017. dec. 18. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megtanulod és jelentkezel nála, hogy tudod és el is mondod neki jól, akkor megbeszélheted vele, hogy az egyik 1-est törölje. Nem biztos, hogy jó ötlet az igazgatót ebbe belevonni, de te tudod.
2017. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is két egyes járt ilyenért. Egyik a házifeladat hiányáért másik a felelésért.
2017. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

El kell hogy keserítselek, de jogos a két darab egyes. Nálunk a memoriter volt a beugró a feleléshez. Ha tudtam a verset akkor jöhetett az elemzés. Nálad nem volt vers és a vers ismerete nélkül verselemzés sem.

Annyival tudlak Téged vigasztalni, hogy a verset simán meg tudod tanulni még egy este alatt is. A verset meg próbáld meg felmondani a tanárnak és hátha jó jegyet ad.

2017. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen nem jogos, egy hiányra egy órán csak egy jegyet lehet adni. Az, hogy ezt máshol is elkövetik, nem érv. Lehet menni az igazgatóhoz, de ne te menj, mert téged nem vesznek komolyan, hanem a szülő. És kizárólag akkor, amikor már jól megtanultad a verset, ugyanis egy ilyen feljelentés után a tanár egészen biztosan újra ki fogja kérdezni, és annak nincs jogilag semmi akadálya, hogy akár minden órán is feleltessen, és minden órán egyest adjon, ha nem tudod.
2017. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!