Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi kell egy banda befutásához?

Mi kell egy banda befutásához?

Figyelt kérdés
Ezt a feladatot kaptuk kidolgozni. De nem a mostaniról, hanem a 20-30 évvel ezelőtti helyzetről kellene írni. Ez a kutató része a feladatnak elvileg. A terjedelem min 5 oldal. Ami számomra érdekes, hogy a tanár kihangsúlyozta, hogy az akkori valóságot kell belefoglalni és nem csak a nagy általánosságot (női előadóknál a "természetbeli fizetséget" és hasonlókat, szóval amik nem olyan nyilvánosak). Hol találnék megfelelő forrást ehhez? Neten alig-alig van valami, és azokból is sok hitelessége elég kétes.

2017. dec. 29. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnézed milyen híres zenekarok voltak akkoriban és hogy ők hogyan kezdték el, mi juttatta el őket a csúcsra. Aztán megnézheted a zenei műfajokat is, hogy mik voltak akkoriban a "menők" meg ilyenek.
2017. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt értem én, csak épp azt nem lehet megtalálni hogy is jutottak el a csúcsra. Például: az oké hogy le van írva, hogy az XY együttes 19XX-ban lépett fel az XY helyen, de az nincs hogy is kerültek be oda. A szervezők keresték meg őket? Vagy ők a szervezőket? Mi volt a fizetség? Milyen problémák merülhettek fel az első fellépéseknél? Stb.
2017. dec. 29. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg együttesnek van videója. Ott van pl. a Backstreet Boys. 20 éves évfordulóra filmet adtak ki, amiben minden benne van. Mit dolgoztak korábban, hogy zajlott a selejtező, mi történt utána. Csak meg kell nézned es kész.
2017. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt sajnos lehagytam, hogy a magyarországi "felemelkedést" kell bemutatni. És az nem tudom mennyire jött át, hogy általánosan kell ezt megtenni, nem konkrétan egy együttest végigkövetve.

De meg fogok egy-két ilyet nézni. Remélem van belőle "magyar" változat is.

2017. dec. 29. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen fogyatékos iskola ez, te jó ég...
2017. dec. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, lehet. Mondjuk ez szorgalmi feladat. A magyar tanárom adta, aki anno ezt végigjárta már és mindig mondogatta, hogy csomó olyan tettük/élményük volt amit egyszerűen nem lehetett egy interjú során elmondani, hiába volt sajtószabadság. És kíváncsi hogy mennyire tudunk utánajárni ennek, mennyire leszünk közel a valósághoz.
2017. dec. 30. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!