Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért jó pszichológusnak...

Miért jó pszichológusnak lenni? Aki ezt a szakmát választotta miért?

Figyelt kérdés

2018. jan. 4. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon mélyreható élmény. Sok retardáltat lehet tanulmányozni. Együtt lenni velük, figyelni, megnézni, hogy retardáltkodnak.


"Én valójában nem az űrből jöttem. Ez egy kóros elmeállapot. Az Ogo bolygón találom magam, ahol tagja vagyok a szellemi elitnek. A Plútó bolygón élő barbárokat készülünk leigázni. És bár számomra ez a kétséget kizáró realitás, tudom nem más, mint elmém szüleménye. Én ugyanis elmeháborodott vagyok. Menekülök bizonyos meg nem nevezett realitások elől, amelyek megfertőzik az életemet. Ha majd nem fogok Ogora járni, meggyógyultam. Te is elmeháborodott vagy, barátom?"

2018. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy jó? Egyenes út a munkanélküli hivatalba.
2018. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is agyaltam a pályán mert pszichiátrián dolgozom,de inkább elvégeztem egy villanyszerelő tanfolyamot,azóta meló mellett tudok a legjobb haverommal is dolgozni,sokkal jobb buli mint idegroncsok baromságait hallgatni,igaz azóta mindenki úgy kezel mint akinek semmi előrelépési motivációja sincs.Akkor már legyél rendőr az is jobb mint a pszichológus.
2018. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!