Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell beadandó dolgozato...

Hogyan kell beadandó dolgozatot írni? Az plágium ha átfogalmazom a forrásaimat? (2kérdés elnézést)

Figyelt kérdés
NEM tudom hogy kezdjek hozzá. Vannak forrásaim, de saját véleményem nincs a témáról. Nem tudok más témát választani, de nem is tudom, hogy kell megírni. Tippeket, javaslatokat, kérlek segítsetek. (Platón - Barlanghasonlat) Politikai gondolkodás történet tárgy
2010. jún. 5. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kérsés abszurd, a plágiumra kérek választ.
2010. jún. 5. 19:42
 2/3 A kérdező kommentje:

-kérsés

kérdés

2010. jún. 5. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a bevezetésben szögezd le, hogy melyek azok a fő művek, amelyek alapján dolgozol és az adott gondolat után zárójelben írd le a szerzőt és a mű címét, amiből idézel, kiragadsz információt. A dolgozat végére pedig pontosan írd le az összes forrásodat.
2010. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!