Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem fordítaná le valaki ezt a...

Nem fordítaná le valaki ezt a szöveget? (Házi, elég hosszú)

Figyelt kérdés
Tehát nagyon el voltam maradva angollal mert sokat beteg voltam és igazából még mindig az vagyok de már muszáj mennem holnap. Megírtam már eddig egy rakat levelet meg egy fordítást de erre már nem maradt erőm nagyon álmos vagyok. Sokat kell szótárazni mert nem tudok fejből forditani nincs elég jó szókincsem. Valaki nem forditaná le nekem? Tudom hogy hatalmas kérés. Elég hosszú.. vagy 20-25 sor. Ha van valaki aki tényleg lenne olyan kedves és ráér akkor üzenetben elküldöm neki. :( 17/l és előre köszönöm.
2018. febr. 18. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Írd be google fordítóba, utána kicsit porold le a mondatszerkezetet.


[link]

2018. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam de katasztrófa..
2018. febr. 18. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Miert nem irod le ide mit akarod h forditsunk.

Majdnem azt kezdtem forditani neked hogy:

" Tehát nagyon el voltam maradva angollal mert sokat beteg voltam es" :))

2018. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod amit irtal fennebb..
2018. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mi fordítjuk le helyetted, akkor életed végéig panaszkodni fogsz, hogy nincs elég jó szókincsed. Sajnos ezt egy ideig erőltetni kell, aztán később már magától is menni fog.
2018. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!