Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Tudnátok segíteni az Ábel a rengetegben kapcsolatban?

Az alábbi két kérdésre nem tudom a választ:

1.kérdés:

Ábel felnőttes bölcsessége máris kialakulóban van: erre vall a vándormadarak költözése kapcsán megfogalmazott erkölcsi tartalmú mondat. Hogy hangzik a mondat? Értelmezd!

2.kérdés:

Mit gondolsz, miért álmodik rosszat? Hogyan szivárog be álmainkba a válóság, s hogyan lényegül át közben?

Ezekre nem tudom a választ. Kérlek segítsetek! Köszi :)

Keress kérdéseket hasonló témában: Ábel a rengetegben

márc. 13. 20:55  Privát üzenet  

A válaszok
Elolvasod es ertelmezed.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 13. 21:13 Privát üzenet
Ha meg végképp nem megy, akkor a HF-be teszed.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 13. 22:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mi az a "HF"?

# 3/4Időpont márc. 18. 12:50 Privát üzenet
Most már odakerült, csak közben kitörölték a válaszom.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 18. 17:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki írna tapasztalatot a Visage modellel kapcsolatban? Nagyon megköszönném!
Van valakinek tapasztalata ZEBCO GREAT WHITE STAND UP 1,7M 20LBS egyrészes harcsázóbottal kapcsolatban? Multis- vagy peremfutó orsó való rá?
Tamási Áron- Ábel a renhetegben című művel kapcsolatban valaki?
SOS, irodalom házi, Tamási Áron :Ábel a rengetegben művel kapcsolatban. Szereplők jellemzése. Mi a válasz?
Egy kötelező olvasmánnyal, az Ábel a rengetegben kapcsolatban lenne kérdésem. A könyvet elolvastam és értem is, de a házihoz amit feladtak kérdésre választ azt nem tudom úgy...
Ábel a rengetekben- Milyen kapcsolatban van Ábel Fuszulánnyal? Mi Márkus szerepe a történetben? Hogy nehezíti meg Surgyélán Ábel életét?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!