Littledom13 kérdése:

Fogalmazás 10 mondatban?

Figyelt kérdés
Választasz egy érzést (pl. : boldogság) Kiülsz a Tiszához és arrol kell egy fogalmazast írni hogy mit "látsz" mit gondolsz! FONTOS HOGY LEGYEN BENNE TÁJLEÍRÁS
2018. márc. 18. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ülök a Tisza partján. A nap ragyogóan süt le rám. A zöld fű és az égen egy felhő sincs, csak a csönd és a nyugalom az, ami körbevesz. Hallgatom ahogy a Tisza csordogál és néha-néha leszáll egy szitakötő. Boldogság önt el ahogy érzem a nap sugarait az arcomon. Meleg van. Meglátok egy őzt, ami éppen szomjúságát oltja a Tisza vizével. Csak én vagyok itt és a természet, ami körülölel. Számomra ez a boldogság.
2018. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fáradtan rogytam le a Tisza melllé. A víz szürke volt és zavaros, zavaros, mint a gondolataim. A fűszálakkal is kuszán hajlanak mindenfelé. A fák ágain a megmaradt levelek bizonytalanul inognak. Lehulljanak, vagy ne? A szél hirtelelen nekiered, majd elcsendesedik. A hullámokon sodródó ág is felemelkedik, majd lebukik újra. Kicsit elsordódva egy örvény újra visszakanyarítja. Mintha senki sem tudná már, merre mozduljon. Tanácstalanul bámultam a vizet.
2018. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!