Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Csehov: Sirály, Ibsen: A...

Csehov: Sirály, Ibsen: A vadkacsa összehasonlítása?

Figyelt kérdés

Esszét kell írnom hétfőn 3-4oldalban kifejtve a két mű szimbolikarendszerét, össze kell hasonlítanom a szereplőket és kiválasztanom a tipikus szereplőket. Kell írnom a két szerző dramaturgiai újításáról, és a koruk bemutatásáról és a kisszerű relativításukról.

Tanácstalan vagyok, pedig olvastam mindkét művet. Segítseeek...



2018. márc. 24. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
HF kategória.
2018. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Madár - madár:-)
2018. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hű...ezek a válaszok egyre hasznosabbak
2018. márc. 25. 08:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Most már a helyére került, itt hasznosabb választ is kaphatsz.

Esetleg, ha leírnád, hogy te meddig jutottál és hol akadtál el... tudod: hogy ne úgy nézzen ki, mintha csak úgy belökted volna ide a feladatot, mert lusta vagy, mint a föld.

2018. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ibsen tipikus szereplői megvannak de a másik műben nem. Szimbolikarendszerét nem értem a fő szimbólumokat ismerem. Nem tudom, hogy mutatják be a korukat, negatívan de ennél részletesebben nem tudom. A kisszerű relativitás fogalmát nem is értem.
2018. márc. 25. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!