Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tudná nekem jellemezni...

Valaki tudná nekem jellemezni őket pár szóval? :

Figyelt kérdés
Dobó István, Mekcsey, Vicuska, Hegedűs, Bálint pap (sürgős kérlek segítsetek)

2018. márc. 25. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni kellett volna és elolvasni a kötelezőt
2018. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sportolás mellett úgy hogy este 8-kor érek haza elég nehéz elolvasni egy több mint 500 oldalas könyvet:)
2018. márc. 25. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Napi fél óra olvasással 1 hónap alatt ki lehet bőven olvasni egy 500 oldalas könyvet, persze ezt akarni is kell. Mivel ez nyári kötelező ezért tavaly nyár óta idén tavaszig te ezek szerint nem találtál egyetlen nap sem pár percet hogy olvass vagy legalább beleolvass. Nyilván ilyen is létezik, a mai 11-13 éves gyerekek iszonyat elfoglaltak napi 6-8 óra Facebookozás-Instagramozás-Snapchatezés-Musicallyzés mellett is. Közel egy év alatt sosem sikerült olvasni, de most hogy holnapra hirtelen nagyon gyorsan kell, már minden áron kellene...


Írd meg a tanárnéninek is, hogy sajnos neked nem fért bele a napirendedbe, biztos megérti majd.

2018. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyire ismersz?:) Azt hiszed egész nap facebookozok, instázok? Hát nem. Napi 3 órát sportolással töltök, úszok, és gimnaztikázok.Mindennap tanulok elég sokat. A suliban olvasok belőle amikor tudok, viszont 10 perc alatt 4-5 oldalt tudok csak elolvasni.. Ahogy leírtam mindennap este 8-ra érek haza ilyenkor pedig nagyon fáradt vagyok, szóval olvasni biztos nem fogok.. Nem értem miért fáj az embereknek egy kis segítség.
2018. márc. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!