Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni pár kérdésbe...

Mrs. Mysterious kérdése:

Tudnátok segíteni pár kérdésben az Ábel a rengetegben olvasónaplómhoz?

Figyelt kérdés

1. A regény cselekményét milyen történelmi esemény előzi meg? (Első világháború?)

2. Konkrétan mi volt Ábel munkája az erdőben? (Erdőpásztor volt, fát árult-ide kellene még valami?)

3. Milyen tárgyakat és állatokat vitt magával? Mi lett velük? Miért pont azokat vitte?

4. Írd le 8-10 mondatban, hogyan verte át Ábelt a román katona?



2018. ápr. 3. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, hogy te NEM pár kérdésben kérsz segítséget, hanem az egészet velünk íratnád meg.

Feküdj neki, reggelre kész lesz az olvasónaplód, hiszen ez a te házi feladatod, nem másé!

Vagy utald át a szerzői díjamat és megírom...

2018. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha a tartalmat magamtól írom meg, nem kérhetek segítséget ezekben, amikben nem vagyok biztos? Tulajdonképpen csak az utolsó kettő az amire kíváncsi vagyok, mert a többit így vagy úgy megválaszoltam, csak megerősítést várok. Nem tudom miért vagy ilyen rosszindulatú, drága válaszoló de én nem szeretném másokkal megíratni az olvasónaplómat. Nem kötelező válaszolni, hiszen ha nem szeretnél segíteni akkor nem kell segítened.

Mindenesetre köszönöm a válaszod.

2018. ápr. 3. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A két utolsó kérdés pont olyan,
2018. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

, hogy csak az tud rá válaszolni, aki olvasta a regényt. Leírás kell és egy rövid fogalmazás. Te várhatóan nem tetted, ezért nem tudod "megerősítésképpen" ellenőrizni, hogy jó-e, amit írsz, mert nem tudod, hol keresd!

A kérdés feltevése óta eltelt 7 óra (meg egy kicsi), csak én írtam neked. Nemcsak engem irritál a potyalesés, ugye?

2018. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!