Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mennyire valóságos az alábbi...

Mennyire valóságos az alábbi kitalált történet?

Figyelt kérdés

Egy házi feladatot kaptunk irodalomból, mindenkinek kell írnia egy rövid történetet, csattanóval a végén.

Egy szerelmes történetet találtam ki, aminek a végén kiderül, hogy előzőleg házasok voltak, csak a nő baleset következményeként elfelejt egy bizonyos időszakot az életéből...

A gond ott jön, hogy miért titkolná a férfi ezt el a nő elől? Kb 3 évig...és ellehet egy ilyet mondjuk titkolni manapság? Facebook meg okostelefonok világában?

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. ápr. 7. 11:29
 1/7 anonim válasza:
Kérdés: Ebben a 3 évben "ismerték" egymást? Mármint hogy találkoztak? Egymás közelében voltak/ együtt éltek? Lehet, hogy a férfi azért nem mondta el neki, mert a balesetért ő a felelős, pl. véletlenül elütötte őt autóval, vagy szimplán csak felelősnek érzi magát érte. És ha a nőnek nem voltak közeli rokonai és barátai, vagy pedig a barátai a férfival is jóban voltak, és úgy ítélték meg, hogy a nőnek jobb, hogyha nem tudja, mert pl nagyon mérges lenne, vagy ilyesmi, akkor igen, elképzelhető. Nyilván csak akkor, ha a nő munkahelyet váltott és elköltözött, vagy ha utóbbit nem is, a szomszédjaival semmilyen kapcsolatot sem ápolt. Esetleg nagyon jó kapcsolatot, és akkor pedig rájuk is rá lehet húzni a féltő barát szerepet.
2018. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Úgy gondoltam, hogy a férfi vezetett...a balesetet még nem gondoltam ki, hogy ki legyen a hibás stb, de jó az ötlet amit írtál!

A barátokat meg rokonokat én is úgy gondoltam, hogy a féltés miatt nem mondták el...

Igen a 3 év alatt a férfi újból meghódította a nőt...szóval elérte hogy újból bele szeressen, de csak egy idő után mondja el neki az igazat...

És akkot itt vannak ugye a közös emlékek, vagy a házasság utáni névváltozás! Fényképek a közösségi oldalon...el lehet egy ilyet titkolni?

2018. ápr. 7. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet- és nem a facebook miatt, hanem mert tök fölösleges lenne a nő előtt titkolózni. Miért hazudna neki MINDENKI aki ismerte őket?
2018. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira nincs senkije, a férfinak hogy volt pofája magára hagyni a nőt a baleset után? És ha mérges lenne a nő? Ez nem ok a kollektív hazudozásra...
2018. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De volt a nőnek családja :D

De ha mondjuk a család nem engedte, hogy a férfi bevallja az igazat? Ha mondjuk a férfi sosem felelt meg a család elvárásának és a baleset kapóra jött?!

Aztán a férfi titokban újra meghódította a feleséget?

2018. ápr. 10. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva elég szappanoperás, mert a csajnak nyilván volt munkája volt szociális élete, egyszerűen elképzelhetetlen hogy mindenki hazudjon a nőnek. Az meg nem úgy működik hogy a család nem engedte.. Nem tetszik nekik, na és? A pasi nem köteles engedelmeskedni. Nem lophatják el egy ember múltját, nem tilthatják el a férjét az asszonytól.
2018. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valójában érdekes ötlet lenne, a problémát az okozza hogy senki sem él olyan elszigetelt életet hogy ez kivitelezhető legyen.
2018. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!