Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit tunék írni Esterházy...

Mit tunék írni Esterházy Péter: Pápai vizeken ne kalózkodj! Művéről?

Figyelt kérdés
Egy powerpointos prezentációt kéne készítenem hétfőre de semmi ötletem igazából mit tehetnék bele.Eddig az íróról tettem be pár gondolatot és a mű felépítését mutattam be.Nagyon anyagot sem lehet kapni róla de ha valaki esetleg tudna pár linket küldeni amiből inspirálódhatnék azt nagyon megköszönném.

#nyelv #magyar #házi #PowerPoint #irodalom #prezentáció #bemutató #ESTERHÁZY PÉTER: PÁPAI VIZEKEN NE KALÓZKODJ
2018. máj. 5. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Tavaly emelteztem magyarból, ez is volt tétel nekem, a tételes könyvek még megvannak. Ha lefotózom és elküldöm e-mailben (privátban küldhetsz egy e-mail címet, ha ezt szeretnéd), vagy feltöltöm valami képfeltöltő oldalra és belinkelem, az jó? Leírni nem írnám, ha nem baj, mert elég sok idő lenne, aztán gondolom te se mindent szeretnél belőle:D
2018. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!