Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írjak a motivációs levelembe?

Mit írjak a motivációs levelembe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról kellene írjak, hogy miért szeretnék bíró lenni. Szerintetek mit írjak bele?

Köszönöm előre is!



2018. máj. 14. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Ez ugye házi csak? :D


Nagyon remélem nem bíró akarsz lenni, és a GYK-n kérsz tanácsot, hogyan írjál motivációs levelet :D

2018. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak házi :))
2018. máj. 14. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Jó, hogy csak háázi, különben gáz lenne :)


Az mondom el, hogy én miért szeretnék bíró lenni, ha jogra mentem volna. Kiborít az igazságtalanság, gyerekkoromban is mindig azt kerestem, hogyan lehet igazságot tenni. Nem vagyok elfogult, de szigorú bíró lennék. 10-20 év múlva talán politikával is szívesen foglalkoznék, mert akkor beleszolhatnék a törvényalkotásba. Egy bírónak ezen kívül lehetősége van megvédeni az embereket, és békésebbé tenni a világot.

2018. máj. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondj érveket, hogy miért szeretnél bíró lenni, mik a motivációid, mit szeretnél elérni vele.


Pl.: "Azért szeretnék bíró lenni, mert utálom a bűnözőket és mindenkit meg akarok büntetni, élvezem a hatalmi helyzetet és nagyon jól tudok másoknak parancsokat osztogatni!".

2018. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne mondd, hogy élvezed a hatalmad, olyan amber még elméletben se akarjon bíró lenni.
2018. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pályakezdőként nincs sok tapasztalatod, vagy ha kellett, akkor hol szerezted. Miért fain a büntikiszabás, végrehajtása; esetleg lehet visszatartó, elrettentő hatása is;
2018. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!