Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés
1passat9 nevű felhasználó kérdése:

Alkalmassági vizsgára népdaloakt tudnátok irni?

Kb 10 db kellene,köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, alkalmasság, vizsga, fontos, házi

máj. 16. 22:49  Privát üzenet  

A válaszok

LOL

Ha írok 10 népdalt, akkor én leszek alkalmas és engem vesznek fel? :D

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 17. 15:19 Privát üzenet
Gazdag népdalgyűjteményünkből NEM tudsz egyedül felsorolni 10 db-ot??? Akkor inkább ne is vegyenek fel...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 18. 08:44 Privát üzenet
Elaxy nevű felhasználó válasza:

Szia!

Milyen szakra mész? Én tanítóra jelentkeztem az ELTE-re, én is készülök belőle.

Amennyiben óvodaira mész, érdemes gyermekdalokat nézni, mint a Süss fel nap, stb.. De a hangodnak megfelelően válassz, pl ne alton szólalót, ha a szoprán felé hajlasz, habár elvileg úgyis sok alapról kell megszólaltatni a dalokat.

Az én listámon ezek is szerepelnek:

Erdő, erdő, erdő

Pál, Kata, Péter, Jó reggelt!

Szivárványhíd havasán

Szegénylegény

Béreslegény

Hej, Vargáné

Megrakják a tüzet

A pisztráng

Remélem segítettem, de valóban csak keress a neten megfelelőeket, Én énektanárt kerestem meg és bogarásztunk a könyvekből :)

# 3/3Időpont máj. 19. 18:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bme építőmérnökin van rajz alkalmassági?
Nemzeti Közszolgálati Egyetemen a pszichológiai alkalmassági időpontját át lehet rakatni másik napra?
Ha idén nem sikerül a felvételi jövőre újra el kell menni tanári alkalmasságira?
B kategorias jogsihoz a haziorvosnal kell csinaltatni az alkalmassagi vizsgalatot? Csak mert meg 17 eves vagyok es a gyerek orvosnal vagyok.
Küldenek levelet az alkalmassági vizsgáról?
Ha logopédusnak készülök, akkor ott az alkalmassági miből áll, mire lehet számítani?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!