Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Beadandót kell írnom ebben a...

Beadandót kell írnom ebben a témában: Az ügyfélszolgálati követelményekkel szemben támasztott követelmények, de SEMMIT nem találok. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem is létezik csak a tanár így év végén ki akar velem baszni hogy nem létező cuccról írjak. Tudnátok ehhez kapcsolódóan írni valamit? Oldalt tudnátok küldeni? Bármi jó lenne, mert én semmit sem találtam a témában.

2018. jún. 5. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélőkészség, türelem, ügyfélközpontú-gondolkodás, jó magyarázóképesség. Ami hirtelen eszembe jutott.
2018. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Marko polo ***** válasza:
54%

[link]

Ha értesz angolul akkor próbáld meg esetleg innen. Én esetleg annyit tudok hozzátenni amit marketingből tanultam. Ha érdekel, írj privátban.

2018. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Marko polo ***** válasza:
54%
Bocsánat, lehet rosszul értettem a kérdést. Munkavállaló szempontjából vagy mint munkáltató szempontjából (cég szempontjából)?
2018. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 nemtudom, összesen a témát adta meg. Köszönöm a válaszokat ^^
2018. jún. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!