Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki leírja a Köszívű ember...

Valaki leírja a Köszívű ember fiainak a tartalmát?

Figyelt kérdés
A kőszívű ember fiaiból kell tartalmat írnom. De mivel én feladtam az olvasást a 100. oldal után mert unalmasnak üs hozzám nem illőnek találtam a könyvet, valaki leírná privátban a tartalmát? Saját tartalomra lenne szükségem. Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradságot és saját szavaival leírja nekem a tartalmát.

2018. aug. 9. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
😂😂
2018. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Inkább TE vedd a fáradtságot és olvasd el.
2018. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Lol 🤣🤣🤣 valaki bemegy helyettem farmak szigorlatra? Az 1200. oldal után annyira monoton :/
2018. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legalább arra vennéd a fáradtságot, hogy elolvasd rövidített változatban és a filmet megnézed.
2018. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Székely Péter 3 ***** válasza:
Nagyon hosszú leírni, mert szerteágazó. Ha beütöd a Google-be, hogy "Olvasónaplopó a kőszívű ember fiai" kijön egy rövid vázlat, sajnos ez is legalább 20 oldal, de ennél jobban senki nem tudná lerövidíteni, mert szinte minden fejezet (nem mondom, hogy minden mondat) lényeges benne. Az "olvasónaplopó" nem tévedés, tényleg így hívják azt az oldalt. Ami ott le van írva, az elég. A filmet nem ajánlom, egyes tanárok vadásznak rá. Valaki Kazimir helyett (ami a könyvben van) Kázmért mondott (ami a filmben van) és 1-est kapott, a tanár ékes bizonyítékát látta ebben, hogy nem olvasta, csak látta.
2018. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!