Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Valaki leírja a Köszívű ember fiainak a tartalmát?

A kőszívű ember fiaiból kell tartalmat írnom. De mivel én feladtam az olvasást a 100. oldal után mert unalmasnak üs hozzám nem illőnek találtam a könyvet, valaki leírná privátban a tartalmát? Saját tartalomra lenne szükségem. Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradságot és saját szavaival leírja nekem a tartalmát.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tartalom, A kőszívű ember fiai

aug. 9. 20:43  Privát üzenet  

A válaszok
😂😂

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 9. 20:46 Privát üzenet
Inkább TE vedd a fáradtságot és olvasd el.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 9. 20:52 Privát üzenet
Lol 🤣🤣🤣 valaki bemegy helyettem farmak szigorlatra? Az 1200. oldal után annyira monoton :/

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 9. 20:53 Privát üzenet
Legalább arra vennéd a fáradtságot, hogy elolvasd rövidített változatban és a filmet megnézed.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 10. 10:14 Privát üzenet
Székely Péter 3 nevű felhasználó válasza:

Nagyon hosszú leírni, mert szerteágazó. Ha beütöd a Google-be, hogy "Olvasónaplopó a kőszívű ember fiai" kijön egy rövid vázlat, sajnos ez is legalább 20 oldal, de ennél jobban senki nem tudná lerövidíteni, mert szinte minden fejezet (nem mondom, hogy minden mondat) lényeges benne. Az "olvasónaplopó" nem tévedés, tényleg így hívják azt az oldalt. Ami ott le van írva, az elég. A filmet nem ajánlom, egyes tanárok vadásznak rá. Valaki Kazimir helyett (ami a könyvben van) Kázmért mondott (ami a filmben van) és 1-est kapott, a tanár ékes bizonyítékát látta ebben, hogy nem olvasta, csak látta.

# 5/5Időpont tegnap 18:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kőszívű ember fiai című könyvből az érem másik oldala nevezetű fejezetből írnom kell holnapra egy fogalmazást. Valaki segítene abban, hogy a tartalmat leírja nekem?
Valaki letudná írni a Kőszívű ember fiai könyv tartalmát?
Tudnátok nekem írni a kőszivű ember fiai-ból a farkas kalandos részből tartalmat?
Leirja nekem valaki A kőszivű ember fiai részenkénti tartalmát?
Van olyan aki ismeri a képregény mestersége című könyvet az röviden/hosszan :D leírná a tartalmát mert nekem jónak tűnik csak szeretném kikérni egy olyan ember véleményét is akinek megvan?
Le tudnátok irni 11-dik szint Az ember tragédiájából a tartalmat?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!