Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hetedikesek (akik idén voltak)...

Hetedikesek (akik idén voltak) figyelem! Ti mit tanultatot hetedikeben kémiából, fizikából, iformatikából? Melyik a legnehezebb ezek közül? Milyen számolásuk vannak benne? Hogyan kell őket kiszámolni, mi a nevük? Nem vagyok egy reál típus.

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 17:44
 1/8 anonim válasza:
B.szki. :D gondolom most voltál hatodikas. Én 2.as vagyok középiskolában, de ne stresszelj már ennyire. :-D nem lesz semmi gond a kémiával, fizikával stb. Az infó a legkönnyeb. :D számomra a kémia volt, de ez totál egyén függő.:D a hetedik elég "nehéz" a nyolcadikhoz képest, mert minden a 7.re épül, de ha nem is tudod.D: könnyebb. szal enyi. ne stresszelj, felesleges. tanulj rendszeresen minden órára, és okés lesz. (:
2010. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csupa alapdolgot, infoból semmit, egész órán neteztünk, de ez az én sulim^^ Nem nehéz nyugi, ha odafigyelsz könnyen megértheted.
2010. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oksi,köszi.Tényleg most voltam hatodikos.:)
2010. jún. 22. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
infóból semmit se csináltunk órán, gépeltünk wordbe, neteztünk, egész évben köbö 4 jegyem volt.
2010. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
mi infoból imagine logo-ztunk
2010. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Infóból mi sem tanultunk semmit.A kémiát szerettem mert szerintem könnyű volt. A fizikát nem szerettem és a fizika a legnehezebb ezek közül.Meg kell jegyezni egy csomó képletet, meg elméletet és sokat kell számolni is. De azért ez sem nehéz annyira, főleg ha tanulsz. Meg vannak benne érdekes részek is.
2010. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó tanuló,szorgalmas,nagyon tanulós fajta vagyok.Majdnem kitűnő az átlagom.(Csak a matek nem megy.)
2010. jún. 23. 19:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is az infó a legkönnyebb.Pedig elég sokat tanulunk.De szerintem azt csak meg kell tanulni.

A kémia-fizika is menni fog csak az a lényeg hogy mindig értsd,mert ha felhalmozódik amit nem értesz akkor már nehezebb behozni.Ha nem értesz valamit azonnal magyaráztasd el valakivel(tanár,osztálytárs,testvér,szülő...stb.),és ne év végén a javításkor kezdj el tanulni.(tapasztalatból tudom hogy úgy már nehéz.Illetve nem saját tapasztalat, hanem az osztálytársaimé.Utolsó héten magyaráztam nekik...az azért nehéz volt... Nekik is (gondolom)... egyszerre annyit megtanulni...)De fontos hogy azt nem csak tanulni, hanem érteni is kell.

Egyébként ne izgulj inkább pihenj ebben a két hónapban... :)Majd sok szerencsét hozzá(nem a pihenéshez XD)

2010. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!