Holnap dogat írok már megcsináltam csak szeretnem tudni hogy jó e :
Ha egy tort szamlalojat 2-vel megnoveljuk , a tört értéke 1 lesz . Ha az eredeti tört nevezojet növeljük 3mal ,akkor pedig egykettedet kapunk
Melyik ez a tört ?
Légyszi segítsetek holnap dogat írok nem akarom hogy egyes legyen
2018. szept. 16. 14:47
1/1 anonim válasza:
és gondolod, hogyha ezt megoldjuk neked, akkor holnap 5-öst fogsz kapni? :D
Amúgy megoldod a (x+2)/y=1 x/(y+3)=1/2 egyenletrendszert.