Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Elveszett nyolcadikos matemati...

Elveszett nyolcadikos matematikafüzet pótlására tudnátok ajánlani jó oldalakat, honlapokat?

Figyelt kérdés

Sajnos egy nagy butaság történt. Hiába mondták egész nyolcadikban hogy azokat a füzeteket őrizzék meg, még hasznos lesz középiskolában, sajnos a család egyik tagja elvitte papírgyűjtésbe válogatás nélkül az egészet. Most középiskolát kezdő családtagnak nagyon hiányzik a mostani matekházifeladatoknál a régi füzete. Adjatok ötleteket, hol vannak jó összefoglalói, példái a nyolcadikos témaköröknek.

:(



2018. szept. 20. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én nem tudok érdemben hozzászólni,mert szerintem nem lehet visszaadni úgy azt,ahogy tanították. Én megkérnék egy volt osztálytársat és lefénymásolnám a füzetét,vagy elkérném tőle ,ha neki nem kell. Szerintem ez jobb ötlet,mert a neten nem minden úgy van elmagyarázva,amit könnyen megérthető.
2018. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Könnyen meg lehet érteni*
2018. szept. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tankönyved csak volt, nem? Ha az sincs meg, akkor osztálytársadtól kérd el vagy végső esetben vedd meg boltban.
2018. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: "vagy végső esetben vedd meg boltban"

Kár hogy nincs olyan bolt ahol ezeket meg lehetne venni..

(vagy talán 1db van az egész országban)

2018. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, könyv beszerezhető, az órai jó jegyzetek hiányoznak igazán. Ezért reméltem hogy van jól magyarázó honlap a témáról a neten. Ami jobb mint a könyv és felér egy jó órai jegyzettel.
2018. szept. 25. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!