Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ez a könyvrészlet melyik...

Ez a könyvrészlet melyik angol könyvből való? (gerund or infinitive)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mai nap folyamán az angol tanárunk kiosztott egy ilyen feladat lapot, és nagyon tetszettek a quiz részek, de nem találom sehol se a könyvet. Valaki tudna nekem segíteni? Előre is köszönöm szépen.

[link]



2018. okt. 4. 17:30
 1/6 chtt ***** válasza:
100%
Horváth Miklós: Irány a nyelvvizsga (125. oldal) - fenn van a scribden, ott bele tudsz nézni.
2018. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom, neked hogyan sikerült elintézni, nekem eme honlap leírására mindig mérges hibaüzenettel reagál. :D
2018. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 chtt ***** válasza:
Mármint a scribd? Évek óta fizetős tag vagyok, bár nem használom ki a letöltési lehetőségeket... de tök jól jön, ha mégis kell valami :)
2018. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is, de nem értem, ez hogy jön össze azzal, hogy én bárkinek, ha ajánlom a scribd oldalt egy vörös üzenet jön, és emiatt kénytelen vagyok körbeírni valahogy, neked meg nem jött. :)
2018. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt írja:


Válaszodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon.

Felhívjuk figyelmed, hogy az általad leírtakkal kapcsolatos minden jogi és anyagi felelősség téged terhel!


De ezzel együtt sem engedi, bár a szövegből arra lehetne következtetni.

Viszont most rájöttem, csak a .com-al együtt nem engedi. Hiába, minden csendőr buta. :D

2018. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 chtt ***** válasza:
linket nekem sem engedte anno, amikor próbáltam :)
2018. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!