Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segíteni nekem? (német...

Valaki segíteni nekem? (német lecke)

Figyelt kérdés

Egy szülinapi meghívóra kellene elfogadó levelet írnom..valami olyasmi hogy nincs elég időm vagy köszönöm szépen a meghívást..


Tudom, mentegetőzhetek de nagyon nem értek a némethez


Nagyon köszönöm ha segít nekem valaki:(



2018. okt. 8. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Liebe(r)...


Vielen herzlichen Dank für deine Einladung; Ich habe mich sehr darüber gefreut!


Ich wäre gerne gekommen, um mit dir deinen Geburtstag zu feiern. Ich bedauere sehr, dass ich an diesem großen Tag aus persönlichen Gründen leider nicht dabei sein kann.


Ich wünsche dir ein tolles Geburtstagsfest und für dein neues Lebensjahr viel Glück und alles Gute!


Herzlichst

XY

2018. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Liebe Adolf!

Ich wünsche dir die beste Geburtstag! Ich bin sehr froh, dass die Reich so koscher Führer hat. Ich hoffe dass du noch 100 Jahren leben werdest!

Bis hundertzwanzig!

...

2018. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!