Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Szakácsoknak hogy kell vezetni a munkanaplót?

A munkanaplóban az van írva hogy röviden és pontosan fogalmazzunk.

Aki szakácsnak tanult az hogy vezette?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakács, OKJ, tanfolyam

okt. 11. 14:21  Privát üzenet  

A válasz

Amikor én egész műszak alatt zöldséget pucoltam, akkor azt írtam, hogy "Zöldség-előkészítés", amikor a hús-előkészítőben csináltam az akkori tudásomhoz passzoló feladatokat, akkor "Hús-előkészítés". Amikor valami konkrét étel elkészítésébe is bevontak, akkor ezt írtam a munkanaplóba.

Viszont volt olyan osztálytársam (máshol volt gyakorlaton, mint én), akinek a gyakorlati helyén töltötték ki.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 13. 12:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ

# 2/2Időpont okt. 13. 20:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyári gyakorlathoz munkanaplót A4-es füzetbe kell írni vagy ki lehet nyomtatni és összefűzni?
Ha megcsináltam az 50 óra közösségi szolgálatot, akkor a munkanaplót, amivel igazolom, azt tartsam magamnál vagy adjam az osztályfőnökömnek?
Százalékszámításos feladatok szakácsoknak?
Kecskeméten a széchenyi istván suliban szakács szakra jelentkeztem. én hosszu hajú vagyok . Az lenne a kérdés h le kell e vágatni a szakácsoknak a haját vagy sem?
Szakmai gyakorlat teljesítéséről szóló munkanaplót hogyan építsem fel?
Nyári gyakorlaton vagyok, milyen munkanaplót érdemes készíteni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!