Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Házi kötelező olvasmányom...

Házi kötelező olvasmányom Peaceful közlegény. Valaki legyen szíves segíteni nekem hogy mit írjak le az olvasmányból, a költőről? Nagsűrgősen válaszoljon nekem legyeszives.

Figyelt kérdés
Vagy írja le nekem tartalmasan hogy miről szól az olvasmány mert olyan rövid határidővel adták ki hogy nem tudtam elolvasni.
2018. okt. 11. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért 180 oldal kb. nem nagy ügy. Néhány óra alatt elolvasható. Ráadásul nagyon jó könyv.

Ezért nincs más hátra csak az olvasás. Ha majd egyetemre mész, akkor egy éjszaka több száz oldalt fogsz átrágni. Nem probléma. Ne add fel, csak saját kútfőből dolgozz.


Egy kis segítség azért:

"Az első világháború alatt a brit hadvezetés több száz fiatalt végeztetett ki parancsmegtagadás miatt, miközben sohasem vizsgálták ki a körülményeket. Tizenéveseket küldtek a tűzvonalba és a lövészárkokba, ráadásul a kíméletlen bánásmód és fenyegetés gyakran nagyobb veszélyt jelentett a besorozottakra, mint maga a harctéri pokol. A brit kormány azóta sem hajlandó semmiféle posztumusz rehabilitációra."

2018. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!