Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS ókörtörténeti szeminárium?

SOS ókörtörténeti szeminárium?

Figyelt kérdés
Csütörtökre 20000 leütéses esszét kell írnom ókori görög történelemből, művészetek témakörben. Ezt a témakört egy konkrét kérésre kellene leszűkíteni, és arról megírnom az egészet, de eddig akármivel próbálkoztam, mindig besült. Talán a vizsgaidőszak előszele miatti stressz okozza, vagy nem is tudom, egyszerűen találtam olyan témát, amihez lett volna elég forrás és nem halál unalmas az egész. Valaki lenne bármilyen ötlete? Már az sem baj, ha unalmas, csontig lerágott téma :D

2018. dec. 11. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Az ha jól számolom, akkor olyan 20 oldal... Sok siker kívánok, hosszú napod lesz holnap!
2018. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy, alig 8-10 oldal lesz, de azért köszönöm a jókívánságot :D
2018. dec. 11. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

A művészetbe beletartozik az építészet?

Fordítsd le az angol wikipedia ide illő cikkét:

[link]

2018. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez még mindig túl tág téma :(
2018. dec. 11. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Pl.

A görög templomépítészet

fejlődése

2018. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!