Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nektek ki a kedvenc hírességet...

Nektek ki a kedvenc hírességetek? Szerintetek kiről írjak?

Figyelt kérdés

Angolból kell csináljunk egy projektet egy hírességről, de olyan valakit szeretnék választani aki különlegesebb.

Valami ötlet?


2019. jan. 20. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Adam Lambert-öt választanám, imádom. :D
2019. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs megkötve hogy mai ismert embernek kell lennie én Coco Chanel tervezőről készítenék projektet, szerintem elég érdekes életet élt és nagy hatással volt a divatvilágra. Vagy Ashley Graham és Winnie Harlow, mindketten modellek de nem a hagyomás fajta (Graham plus size, Harlownak pedig vitiligoja van) és ez is érdekes lenne, mert mindketten próbálják a modellszakmát változatosabbá tenni. Vagy a brit királyi család is lassan celebszámba megy. Vagy mondjuk vki magyar aki külföldön lett híres (pl Lugosi vagy Gábor Zsazsa). Színészt és énekest nem igazán tudok olyat akinek nagyon érdekes története lenne :/ meg azért lehet olyan kéne akit szeretsz is? Mert pl nekem érdekes lenne egy projekt Lzzy Haleről vagy Tarja Turunenről, mint rock/metál énekesnőkről, de ha nem szereted ezt a fajta zenét lehet nem a legjobb témák.
2019. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyarósi Csaba
2019. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Arra hogy kiről írj sajnos nem tudok válaszolni. Amikor nekünk ilyen feladatunk volt én Hande Ercel-ről írtam, mert ő a kedvenc színésznőm, szereti az állatokat, segíti a rákos embereket stb.
2022. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!