Ha úgy kezdődik a feladat, hogy ahol a hitelállomány (L) és pénzállomány (M) aránya 4:1 akkor az egyenletet úgy kell felírni, hogy 4L/M= Vagy L/4M=?

2019. márc. 3. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Leginkább L/M = 4/1.
2019. márc. 3. 18:24
 2/2 anonim ***** válasza:

De az is jó eredményt fog adni, ha

4L/M = 16-ot,

meg az is, ha

L/4/M = 1-et írsz.

2022. aug. 24. 09:26