Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az egyetemen azt a feladatot...

Az egyetemen azt a feladatot kaptam, hogy egy regényt olvassak el, és mutassam be egy ppt-n keresztül a csoportnak. Német szakos vagyok, egy kicsit "nyers" irodalmi műről van szó. Hogy lehet ezt szemléletesen és érdekesen csinálni?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs előttem semmilyen pozitív példa, az én tanáraim mindig végtelenül unalmasak voltak.

Én nem szeretnék ilyen lenni.

Készítettem egy ppt-t sok-sok képpel, és ábrákkal. Viszek egy rejtvényt is, aminek megfejtése a mű címe.


Ti milyen feladatokkal színesítenétek az előadásotokat?


2019. márc. 9. 12:11
 1/2 A kérdező kommentje:

A regényből részleteket fogunk olvasni, és youtube videó részleteket is bekészítettem a műből készült színházi előadásról.

Ti mivel kötnétek le felnőtt hallgatókat?

2019. márc. 9. 12:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt milyen órára kell megcsinálnod? Én összefoglalnám a történetet és a főbb cselekményeket bemutatnám a regényből, szerintem ennyi bőven elég. Esetleg ki lehet egészíteni az író életrajzával.
2019. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!