Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hány százaléka az esőerdők...

Hány százaléka az esőerdők területe a szárazföld területének? A három állat közül melyik bírja a legnagyobb hideget? Jegesmedve, hópárduc, kacsa?

Figyelt kérdés
Melyik növénynek nincs virágpora? Árvalányhaj, lándzsásutifű, kapcsos korpafű Mekkora a jeges-tengeri elefántfóka vízbemerülési rekordja?

2019. márc. 31. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked is ugyanannyi idő megkeresni neten mint nekünk. Nem fogjuk helyetted keresgetni. Fejből meg senki sem tudja.
2019. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálam magától értetődik hogy előbb utána nézek és utána kérdezek de ha másnak nem az elég gáz (utána néztem és nem találtam választ, valaki hátha tudja és lesz oly kedves hogy leírja csak azért kérdeztem)
2019. márc. 31. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!