Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leírná nekem valaki Jancsi...

Leírná nekem valaki Jancsi tulajdonságait az Isten rabjai című műből Gárdonyi Gézától?

Figyelt kérdés
Minél több kéne az a helyzet és nagyon megköszönném. A válaszokat előre is köszönöm.

2019. ápr. 20. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha kéne, akkor láss neki, olvasd el figyelmesen és máris megtalálod a tulajdonságait! Van több napod és éjszakád, hogy megírd, hiszen ez a te feladatod!

Ugye, nem gondolod, hogy helyetted más fog dolgozni???

2019. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért van az, hogy az emberek nem segítenek egymásnak inkább csak kiosztják egymást? Neked is olyan mennyiből állt volna leírni ha tudod? Két perc, igen és ha pedig nem akkor tovább kell kattintani ha nem tudod a választ nem kioktatni mindenkit aki szerinted nem helyén való kérdést tett fel, mert ez egyáltalán nem a te dolgod. Én azt értem, hogy szeretnél jobb helyet elérni a ranglistán azzal hogy több kérdést válaszolsz meg, de úgy gondolom ha már te is leírtad a véleményed én is lefogom, tehát nem így kellene ahhoz pontokat szerezni hanem valamit erő válaszokkal. Minden esetben azért köszönöm a "tartalmas" válaszodat. 🙂
2019. ápr. 21. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy én kapom a letolást, te próbálsz leckéztetni engem, aki egy másik ember gondolatait, szellemi termékét akarod lenyúlni? Nem pontszerzés a célom, csak elegem van abból, hogy mindig mással kapartatnátok ki a gesztenyét magatoknak, a saját feladatotokat el nem végzitek, csak a könnyebb felét fogjátok meg mindennek! Azt gondolod, neked nem kell felelősséget vállalni, most egy leckéért, később a munkádért életed folyamán? Nem fogja más elvégezni helyetted!

Ahogy nézem, itt se tolong senki, hogy boldogan körmöljön

a kedvedért (se húsvétkor, se máskor)!

2019. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!