Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Olyan oldalt keresek ahol...

Olyan oldalt keresek ahol szóról szóra le van írva a vífúrós (hidrofúrós) szőlőültetés? (! )

Figyelt kérdés
Végignéztem mindenhol, sehol nem találok olyan oldalt ahol le van írva, ha esetleg van olyan aki szóról szóra le tudná nekem írni, hogy hogyan alakítjuk át az aggregátot, oltványokat hogyan készítjük elő, vífúrós ültetés folyamata, szükséges szerszámok, felszerelések anyagok a munka elvégzéséhez, annak megköszönném. Nem kell olyan részletesen, csak ezekre válaszolni, vagy egy olyan oldalt elkűldeni privátban ahol ez le van írva, mert én ilyet nem találtam, ahol ilyen részletes

2019. máj. 20. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
egyetemen gyakorlaton csináltam ilyet. az oltványok előkészítése annyival el volt intézve hogy pépbe voltak nyomva (gombák, bacik, kártevők ellen). az amúgy fontos hogy csak laza talajban lehet alkalmazni!! fúrás után belerakod az oltványt és kapával (vagy bármi más kézi szerszámmal) betemeted a lyukat.
2019. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aham köszönöm szépen a válaszod, esetleg azt tudod-e hogyan kell az agregátot átalakítani? Szerszámok stb
2019. máj. 20. 18:21
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj ezeket nem tudom, mire mi odamentünk, már el is kezdték, mi csak becsatlakoztunk
2019. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látom ott is a megszervezèse 0 volt az egèsznek, borásznak tanulok, ès semmi ilyenről nem tanúltunk, most meg beállítottak, hogy csináljam meg a diplomamunkát róla
2019. máj. 21. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
tanszék nem tud segíteni esetleg?
2019. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
esetleg talán netán maybe nem szigetcsépről van szó amúgy? :D
2019. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tanszèk nem nagyon.

Nem hinnèm hogy ez az utolsó válaszoló

2019. máj. 22. 19:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Fèlreolvastam, nem szigetcsèp
2019. máj. 22. 19:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!