Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok nekem segiteni “A...

Tudnátok nekem segiteni “A kőszívű ember fiai” című regény feladataiban?

Figyelt kérdés

1. Fogalmazd meg milyen érzelmek teszik Baradlaynét hőssé “Akik igazàn szeretnek” című fejezet alapján.

2. Fejtsd ki miért gyülölte Alphonsine a Baradlay családot.

3. Mutasd be Richárd és Edit kapcsolatát.

4. Készíts jellemzést két általad kiválasztott ellentétes jellemű szereplőről.

5. Az író szerint Jenő az igazi hős, szerinted helyesen cselekedet-e, miért vállalta a halált testvére helyett?


2019. máj. 30. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2019. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz lelkesebb s kedvesebb lenni akkor ne is irj semmi kommentet légyszives :)
2019. máj. 30. 21:22
 3/3 anonim válasza:
Tesó,szerintem szánd rá az időt,hogy elolvasd. Hosszú a nyár,ha eddig nem olvastad el,ajánlom,mert Jókai szép regényt írt. Rengeteg szókincset fogsz tudni felszedni. Később még sokat érhet,hogy elolvastad, az olvasás jó.
2019. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!