Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van pár kérdés amikre nem...

Van pár kérdés amikre nem tudom a választ. A többit megoldottam de ezekkel nem jutok közös nevezőre?

Figyelt kérdés

-1.Milyen szerepet töltöttek be ezek a pártok a társadalmban? Érveljetek!

(Fasizmus és kommunizmus a két világháború között) ez a lecke címe

-2.milyen jelentősége volt az egyenruha viselésének

-3.milyen szerep jutott az államnak

4.írj fogalmazást 6-7 sorosz amiben kifejted álláspontod ezekkel a rendeszerekkel.

Nagyon fontos lenne mert bár a többi megvan ez nincs és nem tudom...



2019. jún. 4. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
1. Kiút a gazdasági világválságból. Érettségi tételem volt, valaha. Ilyen címszóval találsz bőséges irodalmat
2019. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rákerestem de nem kaptam meg, hogy hol keressem. Esetleg nem tudnál konkrétan bejelölni valamit ahol Ezekre utána tudok olvasni? Vay meg is mondhatod a választ kérlek szépen
2019. jún. 5. 06:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiút a válságból:

USA: New Deal terv ( nagy útépítési program. Az egész USA t átszelő autópálya, és annak tartozékai. A mai napig működik. Beindította a termelést, és munkát adott az embereknek.

Németország ( legikább ) de Olaszország, Spanyolország is a fasizálódás útjára lépett. Fegyverkezett, háborút akart indítani.

Szovjetunió: Goelro terv ( az egész ország villamosítása ).

Kérdezzél, ha még kell valami. Sok sikert.

2019. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, azt nem kell magyarázni, melyik volt a fasiszta, melyik a kommunista
2019. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Azt nem kell így is sokat segítettetej
2019. jún. 5. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!