Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene matematikából?

Valaki segítene matematikából?

Figyelt kérdés
Röviden: Nagyjából 2 honapom van felkészülni érettségire de a mateket egyáltalán nem tudom tulajdonképpen semmit sem tudok belőle. A probléma maga nem azzal lenne, hogy a képleteket nem tudom megtanulni vagy alkalmazni hanem azzal, hogy nem tudom mikor, hol és miért az kell ami vagy hogy egyáltalán milyen képletekre lenne szükségem vagy hogy milyen típusú feladatok kellenek majd. A tanáraim jelenleg nem érnek rá segíteni külön órára meg nincs pénzem aminek tudok utána nézek interneten általában de azok vagy túl mások mint a tanultak vagy egyáltalán nem találok semmit. Ezért gondoltam szerencsét próbálok az oldalon hátha akad valaki aki hajlandó lenne vagy szeretne segíteni. Úgy gondoltam hogy esetleg discordon vagy egyéb beszélgető programon keresztül ha ez lehetséges de nyitott vagyok bármilyen más megoldásra és lehetőségre is. Ha van még valaki aki hasonló helyzetben van jelenleg vele is szívesen beszélnek mert ketten csak többet tudunk mint egymagunk. (Nagyváradon élek szóval az érettségi kissé másabb mint Magyarországon de ettől függetlenül minden segítség segítség:)) )

2019. jún. 20. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nem ma, de 4-es, majdnem 5-ös (magyar) matekérettségim van és egyetemi matekot is tanultam. Nem tudom az ottani miben más, de szívesen segítek, ha tudok.
2019. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Be kell szerezni Obádovics: Matematika c. könyvet. Abban benne van minden ami kell az érettségire, és önállóan lehet belőle tanulni.

[link]

2019. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!